Nha Homestay And Spa

  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Atrakcje okolicy, w tym Traditional markets, znajdują się zaledwie 8 min pieszo od wygodnego hotelu Nha Homestay And Spa Ho Chi Minh.

W prywatnych łazienkach znajdują się bidet, oddzielna toaleta i prysznic oraz suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Hotel jest położony około 500 m od restauracji Cuc Gach Quan, która oferuje dania kuchni wietnamskiej.

Wietnamskie Muzeum Historyczne leży 2 km od tego wygodnego hotelu, a Pałac Zjednoczenia jest w 2,1 km. Ogród zoologiczny i botaniczny w Ho Chi Minh znajduje się 25 min spacerem od tego hotelu. Rodzinne wakacje w Ho Chi Minhie staną się bardziej ekscytujące, jeśli odwiedzisz Park Dam Sen położony 7 km od Nha Homestay And Spa. Ten obiekt noclegowy znajduje się w pobliżu od dworca kolejowego Hoa Hung i 10 minut jazdy od lotniska Tan Son Nhat w Ho Chi Minh.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Nha Homestay And Spa Ho Chi Minh
Comfy Room @ Ly Chinh Thang Street
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Comfy Room @ Ly Chinh Thang Street

5.0
Przyjemnie 0 opinii
316 m od nieruchomości
USD 22 USD 20
za noc
Block Girl
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Block Girl

8.0
Bardzo dobry 3 opinie
407 m od nieruchomości
USD 37 USD 33
za noc
Saigonese Studio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Saigonese Studio

8.8
Świetny 240 opinii
470 m od nieruchomości
USD 27 USD 24
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    6 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    1,6 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🕌
      Jakie są najpopularniejsze atrakcje turystyczne w pobliżu hotelu Nha Homestay And Spa?
      Atrakcje, którym warto poświęcić czas to, między innymi, Targ Ben Thanh oraz Pałac Zjednoczenia, położone odpowiednio w odległości 25-minutowego spaceru i 2 km od hotelu Nha Homestay And Spa.
    • Czy hotel Nha Homestay And Spa ma szybki dostęp do lotniska?
      Hotel Nha Homestay And Spa jest położony w odległości 10-minutowej jazdy z lotniska Tan Son Nhat w Ho Chi Minh.
    • Jakie udogodnienia zapewnia hotel Nha Homestay And Spa w pokojach gościnnych?
      Każdy pokój w hotelu Nha Homestay And Spa obejmuje klimatyzację dla komfortowego pobytu gości.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    6 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    1,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Nha Homestay And Spa Ho Chi Minh

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij